18/7-2/8 infolinka v obmedzenom režime - objednávky expedujeme štandardne. Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Metalické batérie Schock

Metalické drezové batérie Schock vás nikdy nesklamú. Disponujú kvalitným spracovaním a sú vybavené kvalitnou keramickou kartušou a patentovaným perlátorom pre úsporu vody.

Metalické batérie do kuchyne majú kovovú povrchovú úpravu a patria k najuniverzálnejším typom kuchynských batérií. Vďaka ich univerzálnosti ich nebudete mať problém zlatiť jak z nerezovými tak aj s granitovými, keramickými alebo kompozitnými kuchynskými drezmi. Podľa typu povrchovej úpravy možno metalické batérie rozdeliť na nerezové, chrómové alebo mosadzné a môžu mať leský alebo matný povrch.

#ShowMore#

Výhody drezových batérií Schock:

  • Kovové jadro, tichá keramická kartuša a tesnenia
  • Testované na prítomnosť škodlivých zložiek a hygienické vlastnosti
  • Testovaná životnosť pri použití s teplou a studenou vodou
  • Perlátor pre úsporu vody
  • Testovaná intenzita hluku tečúcej vody
  • Zdravotne nezávadné – 100% bezpečné pre deti

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako vybrať najlepšiu kuchynskú batériu? >>>

Najpredávanejšie

46 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť SCHOCK sa špecializuje na výrobu granitových drezovkuchynských batérií a príslušenstva. Všetky komponentky sú dizajnované s ohľadom na funkčnosťkvalitu a nadčasový dizajn. Ako jediný výrobca vyrába všetky drezy v najmodernejšom závode v Nemecku.

#ShowMore#

Kombinácia ručnej práce a inovatívnych technológií, nemeckej výroby a silnej pozície na globálnych trhoch, ducha a rešpektovanie tradícií, vášne a know-how v uplynulých desaťročiach urobila zo značky Schock to, čím je dnes. Nepretržite rastúci podnik, ktorý má za sebou dlhú históriu prosperity a súčasne si každý deň pripisuje nové úspechy.

Spoznajte celý príbeh značky Schock >>>