Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Retro chladničky

Retro chladničky to je kombinácia najmodernejších technológií s výnimočným dizajnom, nezameniteľným štýlom a sviežimi farbami. Retro chladnička preto nie je len ďalší kuchynský spotrebič, ale vďaka svojmu jedinečnému charakteru sa jedná o prvok nábytku s neobmedzeným potenciálom kreatívneho využitia aj mimo priestory kuchyne. Aké retro chladničky sú?

#ShowMore#

Retro chladnička - retro je len dizajn, funkcie určite nie

Aj keď by sa to tak na prvý pohľad mohlo zdať, zdanie môže klamať. Dnešné retro chladničky sú vybavené namodernejšími technológiami a funkciami, vďaka ktorým zostanú potraviny dlhšie čerstvé. Sú energetický úsporné, takže spotrebou nezaťažia rodinný rozpočet a tiché, čo znamená, že o sebe dajú vedieť štýlovým dizajnom, no určite nie hlukom.

Vychytávky, ako zorganizovať vašu chladničku pre maximálny priestor >>>

Malá, veľká alebo retro chladnička s mrazákom

Retro chladničky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Nezáleži, či hľadáte chladničku do veľkej kuchyne alebo potrebujete malú chladničku do letnej kuchynky alebo na chatu.

  • Retro chladničky s mrazničkou - chladničky s mrazničkou umiestnenou hore alebo dole. Ide o praktické riešenie, ktoré zároveň šetrí miesto.
  • Malé retro chladničky - malé chladničky s menším objemom, vhodné do menších miestností, na chatu, do kancelárie alebo do obytných áut.
  • Americké retro chladničky - priestranné dvojdverové chladničky s veľkým objemom pre početné rodiny.

Farebné retro chladničky

Na rozdiel od klasických chladničiek, ktoré sú často krát biele, nerezové alebo čierne, retro chladničky ponúkajú širokú paletu farieb. Červená, zelená, modrá, oranžová alebo ružová chladnička je niečo, čo zaručené rozžiari vašu domácnosť. 

Retro chladničky Smeg

V rámci retro štýlu sa výrobca Smeg osobitne zameriava na dizajn spotrebičov z 50. rokov, čo vidno na výbere farieb, ale aj na celkovom dizajne s oblými rohmi a veľkými kovovými úchytkami. Unikátny štýl sa tu samozrejme kombinuje s kvalitným materiálovým spracovaním a najmodernejšími technológiami ako napríklad:

  • Viacprúdový chladiaci systém MultiFlow - rovnomerne distribuuje studený vzduch po celej chladničke a zaisťuje ideálnu teplotu a vlhkosť pre ideálne skladovanie potravín.
  • No Frost - vďaka tejto funkcii sa vyhnete námraze na stenách a teda aj potrebe manuálneho odmrazovania.
  • Ionizátor - efektívne neutralizuje vznik baktérií a nepríjemného zápachu.
  • Life Plus 0°C zásuvka - Špeciálna LIfe Plus zásuvka s teplotným rozsahom -2 - +3°C určená na lepšie a dlhšie uchovanie rýchlo sa kaziacich potravín, ako sú ryby, syry a mäso.
  • Zásuvka na ovocie a zeleninu - s perforovaným panelom pre reguláciu vetrania a vlhkosti.

Retro chladničky Smeg - ak aj vy milujete hravosť 50-tych rokov, retro chladničky Smeg si získajú vaše srdcia rovnako tak, ako si získali tie naše. 

3 dôvody, prečo si vybrať chladničku Smeg v štýle 50-tych rokov >>>

Najpredávanejšie