Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Nerezové drezy Blanco

Nerezové kuchynské drezy Blanco sú vyrábané len z kvalitného nerezového materiálu (nehrdzavejúcej ocele), ktorý sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym kontrolám kvality. Výsledkom sú prvotriedne Blanco nerezové drezy, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, čo sa týka kvality, funkčnosti a dizajnu. Ich univerzálnosť je nielen v jednoduchosti farebného zladenia s kuchynskou linkou, ale aj v možnosti použitia v každom dizajne, či už sa jedná o minimalistickú, klasickú, ale aj modernú kuchyňu...

Vytvorte si vlastný SET drezu, batérie a príslušenstva >>>

#ShowMore#

Okrem ich univerzálnosti sú aj jednoduché na údržbu, hygienické a potravinovo nezávadné a vďaka možnosti recyklácie ekologické. Nerezové drezy môžu mať hladkú, hodvábne lesklú povrchovú úpravu alebo matný povrch z profilovaného nerezu. Hladký nerez pôsobí minimalisticky a je nenáročný na údržbu, kým profilovaný nerez je pevnejší a odolný voči poškriabaniu.

Nerez alebo nehrdzavejúca oceľ disponuje od prírody vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré ho predurčujú ako ideálny materiál vhodný pre výrobu kuchynských drezov. Jedná sa odolný kovový materiál s perfektnými hygienickými vlastnosťami, s veľmi dobrou tvárniteľnosťou a korozivzdornosťou. Dôležitým parametrom pre kvalitu drezov je zloženie a hrúbka ocele, ktorá ma vplyv na pevnosť a tuhosť drezu, stálosť vzhľadu drezu po dlhodobom používaní.

Výhody nerezových drezov Blanco

  • Nerez najvyššej kvality vďaka prísnej kontrole počas výroby drezu
  • Hygienický vďaka hladkému a bezpórovitému povrchu
  • Nehrdzavejúci materiál od prírody, cudzia hrdza sa dá ľahko odstrániť
  • Potravinovo nezávadný nakoľko neznehodnocuje chuť ani vzhľad potravín
  • Robustný keďže riad sa na ňom ľahko nerozbije, nárazy skôr stlmí
  • Odolný proti bežným domácnosti používaným kyselinám a fľakom napr. od kávy, čaju, ovocia či zeleniny
  • Ľahká a jednoduchá údržba
  • Odolný proti teplotám až do 300 stupňov C
  • Farebne stály nemení svoju farebnosť ani pri dlhom pôsobení slnka
  • Samouzdravujúci vďaka pasívnej vrstve, ktorá sa pôsobením kyslíka neustále obnovuje

Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

Najpredávanejšie

89 položiek celkom
kuchynsky drez blanco tipo 45 525320
Hore
Ďalšie produkty

BLANCO je nemecká firma, ktorá bola založená v roku 1925 a je synonymom pre nemeckú kvalitu a spoľahlivosť. Je svetovo jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek v segmente kuchynských drezov a radí sa k popredným svetovým výrobcom vysokokvalitných kuchynských drezovbatériíkošových systémov a doplnkov.

#ShowMore#

Spoločnosť Blanco je najväčším nemeckým výrobcom drezov z nehrdzavejúcej ocele, granitu (kameniny) a keramiky a jeho produkty sú v domácnostiach po celom svete.

Spoznajte si celý príbeh značky Blanco >>>