Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Granitové drezy Schock

Granitové drezy Schock Cristalite® a Cristadur® sú synonymom najkvalitnejších kameninových drezov. Vďaka know-how a vylepšenému zloženiu materiálu, sú granitové drezy Schock ešte pružnejšieodolnejšies dlhšou životnosťou a menej náročné na údržbu. Granitový materiál Schock Cristadur® s takmer bez pórovitým povrchom predstavuje najhladší povrch v segmente granitových drezov.

Vytvorte si vlastný SET drezu, batérie a príslušenstva >>>

#ShowMore#

Materiál Cristadur® je obchodný názov pre Schock granitové drezy najvyššej kvality. Materiál Schock Cristadur® kombinuje najlepšie vlastnosti kameninových a keramických drezov. Je ešte pevnejší a odolnejší, s dlhšou životnosťou a s takmer bez pórovitým zamatovým povrchom. Na rozdiel od keramiky ale ponúka dizajnové riešenia, ktoré by ste v segmente keramických drezov hľadali len veľmi ťažko. V porovnaní s granitovými drezmi iných značiek, je základná zmes kameniny ešte jemnejšia, čo vo výsledku vytvára najhľadší povrch na trhu kameninových drezov.

Materiál Cristalite® (granit/kamenina) z ktorého sú drezy Schock vyrobené, je zložený zo zmesí drveného kameňa (kremeň, žula) 80%, akrylového spojiva 15% a farbiva 5%. Jeho hlavnou výhodou sú perfektné vlastnosti ako jednoduchá údržbafarebná stálosť aj pri priamom slnčnom žiarení, odolnosť voči poškriabaniu a rozbitiuhygienická a potravinová nezávadnosť, široká farebná škála možností a v porovnaní s keramickými drezmi aj priaznivá cena.

Výhody granitových drezov Schock

  • Ľahký na údržbu, stačí iba špongia a voda
  • Odolný proti škrabancom, preto sa pri bežnom krájaní kuchynskými nožmi nepoškodí
  • Odolný voči teplotám až do 280 stupňov C
  • Odolný voči rozbitiu napr. pri páde hrnca do vaničky
  • Hygienický a anitibaktériálny
  • Potravinovo nezávadný, takže potraviny možno pripravovať priamo na dreze
  • Odolný proti kyselinám používaným bežne v kuchyni
  • Farebne stály aj pri priamom slnečnom žiarení

Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

Najpredávanejšie

79 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Pokiaľ ide o granitové (kameninové) drezy, udáva spoločnosť SCHOCK trendy už od roku 1979. Kameninový drez je vynálezom firmy Schock, ktorá ho priebežne zdokonaľovala tak, že stále udáva trend dizajnu, technológií a výroby tohto produktu.

Schock sa špecializuje na výrobu granitových drezovkuchynských batérií a príslušenstva. Všetky komponentky sú dizajnované s ohľadom na funkčnosťkvalitu a nadčasový dizajn. Ako jediný výrobca vyrába všetky drezy v najmodernejšom závode v Nemecku.

#ShowMore#

Kombinácia ručnej práce a inovatívnych technológií, nemeckej výroby a silnej pozície na globálnych trhoch, ducha a rešpektovanie tradícií, vášne a know-how v uplynulých desaťročiach urobila zo značky Schock to, čím je dnes. Nepretržite rastúci podnik, ktorý má za sebou dlhú históriu prosperity a súčasne si každý deň pripisuje nové úspechy.

Spoznajte celý príbeh značky Schock >>>