18/7-2/8 infolinka v obmedzenom režime - objednávky expedujeme štandardne. Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Prečo nakupovať u nás

Autorizovaný predajca 

Vďaka našej kvalite sme sa stali autorizovaným predajcom renomovaných značiek na Slovensku. Preto u nás kúpite iba produkty ktoré poznáme, sami denne používame a garantujeme ich kvalitu.

Doprava zdarma

Pre objednávky v hodnote nad 100 EUR vám ponúkame dopravu kuriérom zdarma kdekoľvek na Slovensku. Rýchlo a bezpečne.

Najnižšia cena na trhu

Pokiaľ nájdete rovnaký tovar za nižšiu cenu, stačí ak do poznámky pri objednávke vložíte konkurenčnú webovú linku a cenu vám dorovnáme. Uvedená ponuka sa nevzťahuje na výpredajový tovar, alebo tovar určený na export do tretích krajín.

100 dní garancia vrátenia peňazí

Exkluzívne iba u nás máte možnosť kupovať úplne bez starostí. Ak sa vám objednaný produkt nebude páčiť, máte až 100 dní na jeho vrátenie. Viac info o podmienkach nájdete v našich Obchodných podmienkach.

Bezplatné vrátenie tovaru

V prípade, že sa rozhodnete vrátiť tovar stačí, pokiaľ nás o tejto skutočnosti budete informovať. Následne s vami dohodneme spôsob vyzdvihnutia tovaru u vás doma a proces vrátenia peňazí. Všetko v našej réžii, bez problémov a starostí, či akýchkoľvek poplatkov. Jednoducho, rýchlo, transparentne a zadarmo.

Záručný a pozáručný servis

V prípade nutnosti zabezpečíme záručnú opravu servisným technikom na vybrané značky priamo u vás doma. Taktiež na vybrané značky zabezpečíme náhradné diely na produkty až 5 rokov po záručnej lehote.

Rýchla expedícia tovaru

Vďaka skladovým zásobám väčšiny produktov, rýchlym procesom administratívy objednávok a profesionálnemu riešeniu logistiky vám dodáme tovar čo najskôr. Preto sa môžete spoľahnúť, že vašu objednávku budete mať doma naozaj rýchlo.