Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Nerezové drezy Franke

Nerezové kuchynské drezy Franke spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, čo sa týka kvality spracovania, funkčnosti, dizajnu a vďaka možnosti recyklácie sú aj ekologické. Univerzálnosť drezov Franke je nielen v jednoduchosti farebného zladenia s kuchynskou linkou, ale aj v možnosti použitia v každom dizajne, či už sa jedná o minimalistickú, klasickú, ale aj modernú kuchyňu...

Vytvorte si vlastný SET drezu, batérie a príslušenstva >>>

#ShowMore#

Okrem ich univerzálnosti sú aj jednoduché na údržbu, hygienické a potravinovo nezávadné. Nerezové drezy Franke môžu mať hladkú, hodvábne lesklú povrchovú úpravu alebo matný povrch z profilovaného nerezu. Hladký nerez pôsobí minimalisticky a je nenáročný na údržbu, kým profilovaný nerez je pevnejší a odolný voči poškriabaniu.

Nerez alebo nehrdzavejúca oceľ disponuje od prírody vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré ho predurčujú ako ideálny materiál vhodný pre výrobu kuchynských drezov. Jedná sa odolný kovový materiál s perfektnými hygienickými vlastnosťami, s veľmi dobrou tvárniteľnosťou a korozivzdornosťou. Dôležitým parametrom pre kvalitu drezov je zloženie a hrúbka ocele, ktorá ma vplyv na pevnosť a tuhosť drezu, stálosť vzhľadu drezu po dlhodobom používaní.

Výhody nerezových drezov Franke

  • Hygienický a potravinovo nezávadný typ materiálu
  • Udržateľný a ekologický materiál
  • Odolný voči extrémnym teplotám vďaka vysokému obsahu niklu a chrómu
  • Odolný voči bežným domácim kyselinám a fľakom
  • Jednoduché čistenie vďaka bezpórovitému povrchu
  • Farebne stály aj pri pôsobení priameho slnečného žiarenia

Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

Najpredávanejšie

32 položiek celkom
kuchynsky drez franke eurostar etn 610 nerez 101.0286.106
kuchynsky drez franke onda oln 611 63 nerez 101.0613.108
Hore
Ďalšie produkty

Švajčiarská spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nielen kuchynských drezov a batérií, ale aj spotrebičov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. Je inovátorom kuchynského vybavenia nielen z technického vybavenia ale aj dizajnového, čo potvrdzujú ocenenia na medzinárodnej úrovni ako napr. IF World Design Index alebo Reddit awards.

#ShowMore#

Domácnosť s vybavením od výrobcu Franke predčí vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami.

Spoznajte celý príbeh značky Franke >>>