Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Granitové batérie Schock

Granitové drezové batérie Schock vás nikdy nesklamú. Disponujú kvalitným spracovaním a sú vybavené kvalitnou keramickou kartušou a patentovaným perlátorom pre úsporu vody.

Granitové alebo kameninové batérie sú v posledných rokoch spolu s granitovými drezy bestsellerom v segmentre kuchynských drezov a drezových batérií. Sú vyrobené z kovu s povrchvou úpravou vo farebnom prevedení totožným s farbami Schock granitových drezov. Ponúkajú široký výber farieb, dizajnov, veľkostí a preto ani tí najnáročnejší zákazníci nebudú mať problém si vybrať. Každý výrobca má špecifickú farebnú paletu, preto neodporúčame kombinovať rôzne značky kuchynských granitových batérií a drezov.

#ShowMore#

Výhody drezových batérií Schock:

  • Kovové jadro s granitovou povrchovou úpravou
  • Tichá keramická kartuša a tesnenia
  • Testované na prítomnosť škodlivých zložiek a hygienické vlastnosti
  • Testovaná životnosť pri použití s teplou a studenou vodou
  • Perlátor pre úsporu vody
  • Testovaná intenzita hluku tečúcej vody
  • Zdravotne nezávadné – 100% bezpečné pre deti
  • 100% farebne zladené s farbami granitových drezov Schock

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako vybrať najlepšiu kuchynskú batériu? >>>

Najpredávanejšie

45 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť SCHOCK sa špecializuje na výrobu granitových drezovkuchynských batérií a príslušenstva. Všetky komponentky sú dizajnované s ohľadom na funkčnosťkvalitu a nadčasový dizajn. Ako jediný výrobca vyrába všetky drezy v najmodernejšom závode v Nemecku.

#ShowMore#

Kombinácia ručnej práce a inovatívnych technológií, nemeckej výroby a silnej pozície na globálnych trhoch, ducha a rešpektovanie tradícií, vášne a know-how v uplynulých desaťročiach urobila zo značky Schock to, čím je dnes. Nepretržite rastúci podnik, ktorý má za sebou dlhú históriu prosperity a súčasne si každý deň pripisuje nové úspechy.

Spoznajte celý príbeh značky Schock >>>