Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Batérie so sprchou Schock

Kuchynské batérie s výsuvnou sprchou Schock patria k praktickým prvkom každej modernej kuchyne. Funkciu výsuvnej sprchy využijete napríklad pri oplachovaní drezu alebo pri umývaní väčších hrncov alebo plechov. Niektoré výsuvné sprchy majú dokonca funkciu prepínania medzi dvoma typmi prúdenia vody - normálny alebo sprškový prúd. Ak chcete využiť potenciál svojho drezu naplno, drezová batéria s výsuvnou sprchou je rozhodne skvelý nápad.

Všetky batérie Schock sú vybavené kvalitnou keramickou kartušou a perlátorom pre úsporu vody.

#ShowMore#

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako vybrať najlepšiu kuchynskú batériu? >>>

Najpredávanejšie

44 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť SCHOCK sa špecializuje na výrobu granitových drezovkuchynských batérií a príslušenstva. Všetky komponentky sú dizajnované s ohľadom na funkčnosťkvalitu a nadčasový dizajn. Ako jediný výrobca vyrába všetky drezy v najmodernejšom závode v Nemecku.

#ShowMore#

Kombinácia ručnej práce a inovatívnych technológií, nemeckej výroby a silnej pozície na globálnych trhoch, ducha a rešpektovanie tradícií, vášne a know-how v uplynulých desaťročiach urobila zo značky Schock to, čím je dnes. Nepretržite rastúci podnik, ktorý má za sebou dlhú históriu prosperity a súčasne si každý deň pripisuje nové úspechy.

Spoznajte celý príbeh značky Schock >>>