18/7-2/8 infolinka v obmedzenom režime - objednávky expedujeme štandardne. Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Blanco granitové jednodrezy s prídavnou vaničkou

Blanco jednodrez a prídavnou vaničkou označuje kategóriu kuchynských drezov s jednou veľkou hlavnou a jednou menšiou prídavnou vaničkou. Drez je bez odkladacej plochy.

#ShowMore#

Blanco granitové drezy označované obchodným názvom Silgranit® PuraDur®, patria k jedným z najkvalitnejších a najpredávanejších granitových drezov na trhu. Hlavnou výhodou granitových drezov Blanco je široká patela farebných prevedení, vďaka čomu ich môžete perfektne zladiť s farbou pracovnej dosky alebo pomocou nich vytvoriť v kuchyni zaujímavý farebný kontrast. Navyše, vďaka farebne zladeným Blanco kuchynským batériám dokážete vytvoriť jednoliaty celok, ktorý v kuchyni pôsobí harmonicky a nerušivo.

Granitové drezy Blanco sú odolné voči škrabancom, rozbitiu, vysokým teplotám. Taktiež sú hygienicky nezávadné a farebne stále a veľmi jednoduché na údržbu. Kameninové drezy Blanco s patentovanou formulou Hygiene+Plus účinne bojujú proti špine a baktériám a zároveň pôsobia antibakteriálne.

Materiál granit (SILGRANIT®) z ktorého sú granitové drezy Blanco vyrobené, je zložený zo zmesí drveného kameňa (kremeň, žula) 80%, akrylového spojiva 15% a farbiva 5%. Jeho hlavnou výhodou sú perfektné vlastnosti ako jednoduchá údržbafarebná stálosť aj pri priamom slnčnom žiarení, odolnosť voči poškriabaniu a rozbitiuhygienická a potravinová nezávadnosť, široká farebná škála možností a v porovnaní s keramickými drezmi aj priaznivá cena.

Výhody granitových drezov Blanco

  • Ľahký na údržbu, stačí iba špongia a voda
  • Odolný proti škrabancom, preto sa pri bežnom krájaní kuchynskými nožmi nepoškodí
  • Odolný voči teplotám až do 280 stupňov C
  • Odolný voči rozbitiu napr. pri páde hrnca do vaničky
  • Hygienický vďaka patentovanej formule Hygiene+Plus
  • Potravinovo nezávadný, takže potraviny možno pripravovať priamo na dreze
  • Odolný proti kyselinám používaným bežne v kuchyni
  • Farebne stály aj pri priamom slnečnom žiarení

Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>