Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Blanco granitové drezy pod pracovnú dosku

Blanco granitový drez pod pracovnú dosku predstavuje elegantné dizajnové riešenie, vďaka ktorému bude drez „schovaný“ pod pracovnou doskou. Montáž drezu pod pracovnú dosku je vhodná pre pracovné dosky z prírodného alebo umelého kameňa, keramiky, skla, masívneho dreva a kompozitných materiálov, ktoré sú odolné voči vlhkosti a dostatočne pevné.

#ShowMore#

Blanco granitové drezy označované obchodným názvom Silgranit® PuraDur®, patria k jedným z najkvalitnejších a najpredávanejších granitových drezov na trhu. Hlavnou výhodou granitových drezov Blanco je široká patela farebných prevedení, vďaka čomu ich môžete perfektne zladiť s farbou pracovnej dosky alebo pomocou nich vytvoriť v kuchyni zaujímavý farebný kontrast. Navyše, vďaka farebne zladeným Blanco kuchynským batériám dokážete vytvoriť jednoliaty celok, ktorý v kuchyni pôsobí harmonicky a nerušivo.

Granitové drezy Blanco sú odolné voči škrabancom, rozbitiu, vysokým teplotám. Taktiež sú hygienicky nezávadné a farebne stále a veľmi jednoduché na údržbu. Kameninové drezy Blanco s patentovanou formulou Hygiene+Plus účinne bojujú proti špine a baktériám a zároveň pôsobia antibakteriálne.

Materiál granit (SILGRANIT®) z ktorého sú granitové drezy Blanco vyrobené, je zložený zo zmesí drveného kameňa (kremeň, žula) 80%, akrylového spojiva 15% a farbiva 5%. Jeho hlavnou výhodou sú perfektné vlastnosti ako jednoduchá údržbafarebná stálosť aj pri priamom slnčnom žiarení, odolnosť voči poškriabaniu a rozbitiuhygienická a potravinová nezávadnosť, široká farebná škála možností a v porovnaní s keramickými drezmi aj priaznivá cena.

Výhody granitových drezov Blanco

  • Ľahký na údržbu, stačí iba špongia a voda
  • Odolný proti škrabancom, preto sa pri bežnom krájaní kuchynskými nožmi nepoškodí
  • Odolný voči teplotám až do 280 stupňov C
  • Odolný voči rozbitiu napr. pri páde hrnca do vaničky
  • Hygienický vďaka patentovanej formule Hygiene+Plus
  • Potravinovo nezávadný, takže potraviny možno pripravovať priamo na dreze
  • Odolný proti kyselinám používaným bežne v kuchyni
  • Farebne stály aj pri priamom slnečnom žiarení

Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

12 položiek celkom