Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Blanco nerezové drezy na pracovnú dosku

Nerezové drezy Blanco s montážou na pracovnú dosku predstavujú najširšiu skupinu nerezových drezov. Výhoda týchto drezov je, že vďaka montáži na pracovnú dosku sú kompatibilné so všetkými typmi pracovných dosiek. Zároveň ide o najjednoudchší spôsob montáže kuchynského drezu.

Ako špecialisti na kuchynské drezy ponúkame široký výber len tých najkvalitnejších nerezových drezov Blanco renomovaných značiek v rôznych tvaroch, dizajnoch a veľkostiach.

#ShowMore#

Nerezové kuchynské drezy sú vyrábané z nerezového materiálu (nehrdzavejúcej ocele) a disponujú širokou škálou výnikajúcich vlastností. Univerzálnosť nerezového drezu je nielen v jednoduchosti farebného zladenia s kuchynskou linkou, ale aj v možnosti použitia v každom dizajne, či už sa jedná o minimalistickú, klasickú, ale aj modernú kuchyňu

Okrem ich univerzálnosti sú aj jednoduché na údržbu, hygienické a potravinovo nezávadné a vďaka možnosti recyklácie ekologické. Nerezové drezy môžu mať hladkú, hodvábne lesklú povrchovú úpravu alebo matný povrch z profilovaného nerezu. Hladký nerez pôsobí minimalisticky a je nenáročný na údržbu, kým profilovaný nerez je pevnejší a odolný voči poškriabaniu.

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

70 položiek celkom
kuchynsky drez blanco tipo 45 525320
1 514647 kuchynsky drez blanco rondosol if nerez 513306
Hore
Ďalšie produkty