Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Granitové drezy do 80 cm skrinky

Granitové alebo kameninové drezy patria momentálne k najvyhľadavanejším typom kuchynských drezov a stali sa hitom posledných rokov. Povrch granitových drezov je kamenitý, hodvábny a jemne pórovitý. Sú odolné voči škrabancom, rozbitiu i vysokým teplotám. Taktiež sú hygienicky nezávadné, farebne stále a veľmi jednoduché na údržbu. Vyberte si z našej ponuky granitových drezov do skrinky s vnútornou šírkou 80 cm.

#ShowMore#

Hlavnou výhodou granitoých drezov je široká patela farebných prevedení, vďaka čomu ich môžete perfektne zladiť s farbou pracovnej dosky alebo pomocou nich vytvoriť v kuchyni zaujímavý farebný kontrast. Navyše, vďaka farebne zladeným kuchynským batériám dokážete vytvoriť jednoliaty celok, ktorý v kuchyni pôsobí harmonicky a nerušivo. Ako špecialisti na kuchynské drezy ponúkame široký výber len tých najkvalitnejších granitových (kameninových) kuchynských drezov renomovaných značiek v rôznych farbách a rozmeroch. 

Granitový materiál z ktoré sú kameninové drezy vyrobené, je zložený zo zmesí drveného kameňa (kremeň, žula), akrylového spojiva a farbiva. Jeho hlavnou výhodou sú perfektné vlastnosti ako farebná stálosťodolnosť voči poškriabaniu a rozbitiuhygienická nezávadnosťširoká farebná škála možností a v porovnaní s keramickými drezmi aj priaznivá cena.

Výhody granitových drezov

  • Ľahký na údržbu, stačí iba špongia a voda
  • Odolný proti škrabancom, preto sa pri bežnom krájaní kuchynskými nožmi nepoškodí
  • Odolný voči teplotám až do 280 stupňov C
  • Odolný voči rozbitiu napr. pri páde hrnca do vaničky
  • Hygienický vďaka patentovanej formule Hygiene+Plus
  • Potravinovo nezávadný, takže potraviny možno pripravovať priamo na dreze
  • Odolný proti kyselinám používaným bežne v kuchyni
  • Farebne stály aj pri priamom slnečnom žiarení

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

21 položiek celkom