18/7-2/8 infolinka v obmedzenom režime - objednávky expedujeme štandardne. Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Kuchynské drezy do 30 cm skrinky

Aj v čase inteligentných umývačiek riadu plní kuchynský drez v kuchyni nezastupiteľnú úlohu. Kuchynské drezy zdôrazňujú štýl a celkový vzhľad kuchynského priestoru, preto by ste ich výber nemali podceniť. Vyberte si z našej ponuky kuchynských drezov do skrinky s vnútornou šírkou 30 cm.

#ShowMore#

Hitom posledných rokov sú jednoznačne granitové (kameninové) drezy, ktoré ponúkajú širokú škálu výborných vlastností a možnosť dokonale ich zladiť s granitovými batériamNerezové drezy sa zasa perfektne hodia do minimalistických a moderných kuchýň. Kompozitné drezy predstavuju cenovo dostupnú alternatívu s vlastnosťami a moderným vzhľadom kameninových (granitových) drezov a ak chcete viac luxusu, eleganciu vašej kuchyni dodajú keramické drezy.

Ako špecialisti na kuchynské drezy ponúkame široký výber len tých najkvalitnejších kuchynských drezov renomovaných značiek v rôznych dizajnoch a povrchových úpravách.

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

2 položiek celkom