18/7-2/8 infolinka v obmedzenom režime - objednávky expedujeme štandardne. Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Nerezové drezy na dosku alebo do roviny

Nerezový drez s montážou do roviny predstavuje elegantné riešenie, využívané špeciálne v dizajnových a minimalistických kuchynských dizajnoch. Montáž do roviny je možné využiť len v kombinácii s pracovnými doskami z prírodného alebo umelého kameňa, keramiky či kompozitných materiálov.

Ako špecialisti na kuchynské drezy ponúkame široký výber len tých najkvalitnejších nerezových drezov renomovaných značiek v rôznych tvaroch, dizajnoch a veľkostiach.

#ShowMore#

Nerezové kuchynské drezy sú vyrábané z nerezového materiálu (nehrdzavejúcej ocele) a disponujú širokou škálou výnikajúcich vlastností. Univerzálnosť nerezového drezu je nielen v jednoduchosti farebného zladenia s kuchynskou linkou, ale aj v možnosti použitia v každom dizajne, či už sa jedná o minimalistickú, klasickú, ale aj modernú kuchyňu

Okrem ich univerzálnosti sú aj jednoduché na údržbu, hygienické a potravinovo nezávadné a vďaka možnosti recyklácie ekologické. Nerezové drezy môžu mať hladkú, hodvábne lesklú povrchovú úpravu alebo matný povrch z profilovaného nerezu. Hladký nerez pôsobí minimalisticky a je nenáročný na údržbu, kým profilovaný nerez je pevnejší a odolný voči poškriabaniu.

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

38 položiek celkom
1 523390 kuchynsky drez blanco claron 500 if durinox bez tiahla nerez 523390
Hore
Ďalšie produkty