Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Nerezové jednodrezy s odkvapom

Jednodrezy s odvapovou plochou / odkvapom patria k najvyhľadavanejším a najuniverzálnejším typom kuchynských drezov. Skladajú sa z jednej vaničky a odkvapovej plochy. Väčšina jednodrezov s odkvapom má univerzálnu orientáciu a je možné ich otočiť podľa dispozičného návrhu kuchyne.

Ako špecialisti na kuchynské drezy ponúkame široký výber len tých najkvalitnejších nerezových drezov renomovaných značiek v rôznych tvaroch, dizajnoch a veľkostiach.

#ShowMore#

Nerezové kuchynské drezy sú vyrábané z nerezového materiálu (nehrdzavejúcej ocele) a disponujú širokou škálou výnikajúcich vlastností. Univerzálnosť nerezového drezu je nielen v jednoduchosti farebného zladenia s kuchynskou linkou, ale aj v možnosti použitia v každom dizajne, či už sa jedná o minimalistickú, klasickú, ale aj modernú kuchyňu.

Okrem ich univerzálnosti sú aj jednoduché na údržbu, hygienické a potravinovo nezávadné a vďaka možnosti recyklácie ekologické. Nerezové drezy môžu mať hladkú, hodvábne lesklú povrchovú úpravu alebo matný povrch z profilovaného nerezu. Hladký nerez pôsobí minimalisticky a je nenáročný na údržbu, kým profilovaný nerez je pevnejší a odolný voči poškriabaniu.

Neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok: Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

34 položiek celkom
kuchynsky drez franke onda oln 611 63 nerez 101.0613.108
Hore
Ďalšie produkty