Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Schock granitové drezy do 50 cm skrinky

Vyberte si z našej ponuky Schock granitových drezov do skrinky s vnútornou šírkou 50 cm. Granitové drezy Schock Cristalite® a Cristadur® sú synonymom najkvalitnejších kameninových drezov. Vďaka know-how a vylepšenému zloženiu materiálu, sú granitové drezy Schock ešte pružnejšieodolnejšies dlhšou životnosťou a menej náročné na údržbuGranitový materiál Schock Cristadur® s takmer bez pórovitým povrchom predstavuje najhladší povrch v segmente granitových drezov.

#ShowMore#

Materiál Cristadur® je obchodný názov pre Schock granitové drezy najvyššej kvality. Materiál Schock Cristadur® kombinuje najlepšie vlastnosti kameninových a keramických drezov. Je ešte pevnejší a odolnejší, s dlhšou životnosťou a s takmer bez pórovitým zamatovým povrchom. Na rozdiel od keramiky ale ponúka dizajnové riešenia, ktoré by ste v segmente keramických drezov hľadali len veľmi ťažko. V porovnaní s granitovými drezmi iných značiek, je základná zmes kameniny ešte jemnejšia, čo vo výsledku vytvára najhľadší povrch na trhu kameninových drezov.

Materiál Cristalite® (granit/kamenina) z ktorého sú drezy Schock vyrobené, je zložený zo zmesí drveného kameňa (kremeň, žula) 80%, akrylového spojiva 15% a farbiva 5%. Jeho hlavnou výhodou sú perfektné vlastnosti ako jednoduchá údržbafarebná stálosť aj pri priamom slnčnom žiarení, odolnosť voči poškriabaniu a rozbitiuhygienická a potravinová nezávadnosť, široká farebná škála možností a v porovnaní s keramickými drezmi aj priaznivá cena.

Výhody granitových drezov Schock

  • Ľahký na údržbu, stačí iba špongia a voda
  • Odolný proti škrabancom, preto sa pri bežnom krájaní kuchynskými nožmi nepoškodí
  • Odolný voči teplotám až do 280 stupňov C
  • Odolný voči rozbitiu napr. pri páde hrnca do vaničky
  • Hygienický a anitibaktériálny
  • Potravinovo nezávadný, takže potraviny možno pripravovať priamo na dreze
  • Odolný proti kyselinám používaným bežne v kuchyni
  • Farebne stály aj pri priamom slnečnom žiarení

Ako si vybrať ten najlepší kuchynský drez? >>>

15 položiek celkom