Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Vstavané rúry Smeg

Vstavané rúry na pečenie patria jednoznačne k must have spotrebičom, ktoré v kuchyni nemôžu chýbať. Šetria miesto, ale rozhodne nešetria užitočnými funkciami. Pre všetkých zaneprezdnených je skvelou voľbou vstavaná rúra s mikrovlnnou funkciou. Zdravšie, chutnejšie a šťavnatejšie jedlá zasa pripravíte so vstavanou rúrou s parnou funkciouUdržiavať rúru čistú tiež nebude žiadnu problém. Pomôžu vám samočitiace programy, ako čistenie na pare alebo pyrolytické čistenie. Navyše vďaka širokému výberu a originálnym dizajnom môžu byť dôležitým estetickým prvkom každej modernej alebo rustikálnej kuchyne.

#ShowMore#

Teplovzdušné rúry sú vybavené kruhovým výhrevným telesom, ktoré zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore rúry. Vďaka tomu je pečenie efektívnejšie a spotreba energie nižšia. Kvalitná teplovzdrušná rúra vám teda ušetrí veľa času a poteší aj vašu peňaženku.

Pyrolytické rúry sú vybavené pyrolytickým čistiacim programom. Ten dokáže rozohriať rúru až na 500 stupňou C a všetky masnoti a nečistoty tak premeniť na jemný popol, ktorý potom jednoducho z rúry vymetiete.

Rúry s mikrovlnnou funkciou alebo 2v1, spájajú všetky výhody klasickej rúry na pečenie a mikrovlnky. Je skvelým riešením napríklad pre všetky menšie kuchyne, pretože nebudete musieť kupovať mikrovlnku ako samostatný spotrebič.

Parné rúry disponujú nádržkou na vodu alebo môžu byť rovno pripojené na prívod vody. Na pare pripravené jedlá sú hotové nielen rýchlejšie, ale aj zdravšie, chutnejšie a šťavnatejšie. Nepotrebuje tak vlastniť parný hrniec, o všetko sa postará rúra. Nevýhodou môže byť vyššia cena.

Retro vstavané rúry kombinujú všetky funkcie a vlastnosti moderných vstavaných rúr. Ich dizajn je ale prispôsobeným vidieckým alebo rustikálnym kuchynských štýlom. Veľmi často sú k dispozícií v zaujímavých farebných prevedeniach ako mosadz, čierna matná, krémová atď...