Využite zľavu 5% na všetky produkty BLANCO, FRANKE a SCHOCK. KÓD ⇢ ZLV5

Ankarsrum

Kvalita vyrobená vo Švédsku. To sú kuchynské roboty Ankarsrum, ktoré sú vyrobené z pevných materiálov s nadčasovým dizajnom s ohľadom na najvyššiu funkčnosť. Príprava jedál s týmito robotmi je doslova hračkou a zábavou.

 


 

Švédska kvalita od roku 1937

Kuchynský robot Ankarsrum model AKM6230 má všetky dokonalé vlastnosti, ktoré očakávate od multifunkčného kuchynského robota. Prvý prístroj bol vyrobený koncom leta 1937 a vďaka svojej kvalite a dizajnu sa stal ústredným pomocníkom v kuchyniach Švédska a postupne celého sveta a je často predávaný z generácie na generáciu.

 

 


Iný ako všetci ostatní

Alveus sa špecializuje na výrobu granitových, nerezových a sklenených drezov. Okrem drezov je Robustné telo prístroja Ankarsrum Assistent Original je vyrobené z liateho hliníka. Vyniká jedinečnou konštrukciou, ktorú nemá žiadny iný kuchynský robot, pri ktorej využíva otočnú misu pri spracovaní surovín. Jednotlivé nástavce, ktoré sa nasadzujú na rameno, sú pevne zafixované a pohyb surovín zaistí točiaca sa misa. Toto riešenie pohonu dovoľuje spracovať veľké množstvo surovín a zaručuje dlhú životnosť prístroja.

 

 


Motor, ktorý utiahne všetko

Výkonný motor s výkonom 1500 W je umiestnený v spodnej časti jednotky. Vďaka unikátnej prevodovke je prístroj výkonný aj tichý zároveň. Pohyblivé oceľové rameno stabilizuje miesič a hák na cesto pri spracovaní ľahších zmesí aj tuhého cesta.

 

 


Jednoduché ovládanie

Pochrómované ovládacie prvky v prednej časti prístroja - ovládač rýchlosti a časovač. Podľa receptu a konzistencie cesta môžete nastaviť nepretržitý chod robota na minútovom časovači a zvoliť na ovládači požadovanú rýchlosť (45 - 130 ot./min.). Neoddeliteľnou súčasťou je odnímateľná napájacia šnúra a gumové nožičky, ktoré zaisťujú stabilitu prístroja počas prevádzky.

 

 


Základné príslušenstvo

Každé štandardné balenie multifunkčného robotu Ankarsrum Assistent Original obsahuje príslušenstvo, ktoré užívateľovi uľahčí varenie a prípravu pokrmov a poskytne neoceniteľnú pomoc pri pečení všetkého od báboviek až po chleba. 
Súčasťou základnej výbavy je 7 litrová nerezová misa, v ktorej môžete spracovať 1,5 l tekutého cesta alebo 5 kg tuhého cesta. Aj s tak veľkým objemom si robot bez najmenších problémov poradí a stane sa tak ideálnym pomocníkom pre prípravu rôznych zmesí a ciest. Robot má tiež spätnú väzbu motora, tj. samotný prístroj si môže regulovať otáčky v závislosti od zaťaženia. Dvojitá šľahacia nádoba s objemom 3,5l je ideálna pre spracovanie ľahkých zmesí, maslových a iných krémov, polevy či vyšľahaní bielkov (môžete spracovať až 18 vaječných bielkov). Je vyrobená z Tritan (BPA free) a súčasťou sú balónové šľahacie metly multi a jednoduché šľahacie metly single.

 

 


Voliteľné príslušenstvo

Voliteľné príslušenstvo premieňa Ankarsrum Original na kompletné kuchynské centrum, čím eliminujete potrebu samostatného kuchynského robota (food procesora), mlynčeka na mäso, alebo krájača. Ankarsrum Assistent Original ponúka profesionálnu funkčnosť a všestrannosť v jednom praktickom prístroji.
Robot môže byť položený na stranu, aby sa prispôsobil rôznym prídavným zariadením zakúpeným samostatne. Vďaka širokej ponuke príslušenstva môžete mlieť mäso, vyrábať cestoviny, odšťavovať citrusy a bobuľoviny, mlieť obilie či vyrábať sušienky a mnoho ďalšieho.

 

 Najpredávanejšie produkty Ankarsrum

Žiadne produkty značky Ankarsrum sa nenašli...